CZ

Úvod  » nabízíme  » ústřední vytápění


ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ

Kompletní dodávka a montáž veškerých otopných systémů, od malých bytů až po výstavbu bytových domů nebo komerčních komplexů. Dodáváme klasické ústřední vytápění na tuhá paliva. Součástí dodávky mohou být standardní kotle, kotle na dřevoplyn nebo automatické kotle (štěpky, pelety, uhlí, pšenice ...). Další dodávkou jsou ústřední vytápění na plynná paliva, solární systémy, tepelná čerpadla, kotle na olej.

 

Olejové kondenzační kotle

S olejovým kondenzačním kotlem vzhledem k jeho efektivitě a bezkonkurenčně vysoké účinnosti 98 procent při přeměně topného oleje na teplo aktivně přispíváte k ochraně ovzduší a životního prostředí. Olejové kondenzační kotle dodávané firmou Viessmann v sobě mají již zabudovanou budoucnost. Už teď jsou připraveny na to, aby přešly od fosilního oleje na bioolej. Tím na celé čáře splňují často opakovanou poptávku po topných technologiích, které šetří zdroje.

Vitoladens 300-T

Jmenovitý topný výkon: 20,2 až 53,7 kW.
Lze použít všechny topné oleje EL, které jsou běžně v prodeji.

 

Nejprodávanější olejový kondenzační kotel na světě

Olejová kondenzace pro modernizaci a novostavbu

 

Vitoladens 300-T – stacionární olejová kondenzační jednotka se zajímavým poměrem ceny a výkonu, vysokou bezpečností provozu a v kompaktním provedení. V rozsahu výkonu 20,2 až 53,7 kW je kotel Vitoladens 300-T zejména pro modernizaci ideálním řešením pro využití olejového kondenzačního účinku.
Zvláštní výhodou u kotle Vitoladens 300-T je dvoustupňové získávání tepla kombinací z osvědčené biferální spojené topné plochy a připojeného korozivzdorného výměníku tepla Inox-Radial z nerezavějící ušlechtilé oceli. Tento princip zajišťuje, že spalování a kondenzace probíhají odděleny prostorově od sebe. Nevyhnutelné zbytky spalování zůstávají ve spalovacím prostoru, který lze jednoduše čistit, takže spalovací plyny v připojeném výměníku tepla Inox-Radial mohou kondenzovat aniž by se usazovaly.

 

Spalování s nízkou úrovní škodlivin

Olejová kondenzační jednotka Vitoflame 300 s modrým hořákem navíc zajišťuje efektivní ekologické spalování s nízkou úrovní škodlivin. V případě potřeby je možný provoz nezávislý na vzduchu v místnosti jak s koaxiálním systémem odvodu spalin/přívodu vzduchu, ale i s paralelním vedením potrubí.

 

Výhody na první pohled:

Plynové kotle

Pro modernizaci se jako cenově výhodná a efektivní řešení nabízejí plynové kotle Vitopend a Vitogas firmy Viessmann. Klasické hlubokoteplotní a nízkoteplotní kotle mají na rozdíl od starých zařízení tu výhodu, že jejich provoz je řízen ekvitermně. Zatímco zastaralé kotle se musí provozovat vždy s konstantně vysokou teplotou kotlové vody do 90°C, teplota kotlové vody se u plynových topení Viessmann reguluje v závislosti na venkovní teplotě.

 

Vitogas 200-F

Nízkoteplotní plynový kotel s atmosférickým předsměšovacím hořákem
Jmenovitý tepelný výkon: 11 až 60 kW


Atmosférický nízkoteplotní plynový kotel
Vitogas 200-F s výkonem do 60 kW je nejmenší ze stacionárních plynových topných kotlů společnosti Viessmann. Přesvědčí vysokým výkonem, vysokou provozní bezpečností a svou dlouhou životností. Je atraktivní svou cenou i malými rozměry. Díky tomu se bez problémů vejde do každého výklenku i do každého rozpočtu.

 

Vyšší výkon – méně emisí
Vitogas 200-F je šetrný nejen co do potřeby místa potřebného na instalaci, ale i co do provozních nákladů a spotřeby energie. Se svým předsměšovacím hořákem z ušlechtilé oceli dosahuje hodnoty, které hravě splní podmínky pro udělení ekologické značky "modrý anděl" a i švýcarskou vyhlášku na ochranu ovzduší.

 

Stavíme na kvalitě
Aby jste si váš nový topný kotel užili podle možností co nejdéle, výhřevné plochy jsou vyrobené z osvědčené speciální šedé litiny, přičemž jsou dimenzované tak, aby zátěž topných ploch byla co nejmenší. Toto opatření také výrazně zvyšuje i provozní bezpečnost.

 

Výhody na první pohled:

 

plynové kondenzační kotle

S plynovým kondenzačním kotlem vzhledem k jeho efektivitě a bezkonkurenčně vysoké účinnosti 98 procent při přeměně zemního plynu na teplo aktivně příspíváte k ochraně ovzduší a životního prostředí. Plynové kondenzační kotle firmy Viessmann mají v sobě již zabudovanou budoucnost. Díky regulaci Lambda Pro Control se naše plynové kondenzační kotle automaticky nastavují na všechny druhy plynu - včetně příměsi bioplynu. Tím na celé čáře splňují opakovanou poptávku po topných technologiích, které šetří zdroje.

Vitodens 343-F

Plynový kondenzační kompaktní kotel s integrovaným solárním ohřevem pitné vody

Jmenovitý tepelný výkon: 3,8 až 19,0 kW

 

Kompaktní topná centrála s integrovaným solárním zásobníkem, solární regulací a Solar-Diviconem
Velmi komfortní vytápění a příprava pitné vody včetně zapojení
solárního systému Plynový kondenzační kompaktní kotel Vitodens 343-F je navržen pro novostavby a k modernizaci v rodinném domě. Už ze závodu je kotel Vitodens 343-F připraven pro přímé zapojení solárního systému. Kotel je umístěn u stěny a poskytuje vysoce komfortní přípravu pitné vody: Bivalentní zásobníkový ohřívač vody z ušlechtilé oceli má objem 220 litrů. Na rozdíl od svého předchůdce lze kompaktní kotel kvůli snadnějšímu dopravení na místo rozdělit na části. Navíc byla výrazně snížena jeho hmotnost.

 

Nová regulace
Nová regulace Vitotronic má samovysvětlující menu. V případě pochybností stačí stisknout tlačítko "Pomoc" pro další zadávací postup. Grafická plocha slouží k zobrazení tepelných charakteristik a solárního výtěžku. Modul regulace k ovládání solárního systému je již integrován. K zapojení teplotního čidla slunečních kolektorů je k dispozici snadno přístupné rozhraní. Vyjímatelný obslužný díl regulace Vitotronic lze díky pětimetrovému připojovacímu kabelu namontovat na nástěnném soklu v téměř jakékoliv pozici.

 

Čerpadla se spotřebou energie až o 70 procent méně
Rovněž nová jsou vysoce efektivní stejnosměrná čerpadla pro topný a solární okruh. Čerpadla se stejnosměrným provozem řízená podle otáček spotřebují na rozdíl od běžných čerpadel až o 70 procent méně energie. Čerpadlo topného okruhu a solární čerpadlo kotle Vitodens 343-F tak splňují poždavky pro energetický stupeň A. Proto lze v Německu plynový kondenzační kompaktní kotel v případě modernizace topení ve spojení se solárním systémem dotovat z veřejných prostředků.

 

Profitujte z těchto výhod:

 

kotle na tuhá paliva

Kotle na dřevo Viessmann kdykoliv vyhoví požadavku na efektivní a úsporné vytápění. Ať už se provozuje jako přídavné nebo kompletní topení, ať už se štěpkou nebo dřevěnými peletkami: Viessmann má kompletní program pro vytápění dřevem.

 

Vitoligno 100-S

Kotel na kusové dřevo

25 až 40 kW


Vitoligno 100-S je obzvlášť cenově atraktivní kotel na spalování kusového dřeva s tepelným výkonem od 25 do 40 kW.

 

Jeho velký nakládací prostor garantuje dlouhou dobu hoření a tím delší intervaly pro doplnění. Přes velké plnicí dveře se Vitoligno 100-S pohodlně naplní.

 

Kvůli nedostatku kyslíku se v plnicím prostoru kusové dřevo pouze rozžhaví. Vzniklý dřevní plyn se nasává spalinovým ventilátorem do spalovací komory z karbidu
křemíku a zde se při vysoké teplotě čistě spaluje díky přívodu sekundárního vzduchu.


Výhody na první pohled:

 

kotle na biomasu - střední a velké kotle

S plynovým kondenzačním kotlem vzhledem k jeho efektivitě a bezkonkurenčně vysoké účinnosti 98 procent při přeměně zemního plynu na teplo aktivně příspíváte k ochraně ovzduší a životního prostředí. Plynové kondenzační kotle firmy Viessmann mají v sobě již zabudovanou budoucnost. Díky regulaci Lambda Pro Control se naše plynové kondenzační kotle automaticky nastavují na všechny druhy plynu - včetně příměsi bioplynu. Tím na celé čáře splňují opakovanou poptávku po topných technologiích, které šetří zdroje.

 

Silné výkony pro velká zařízení – velké kotle Vitomax pro průmysl, obchod a výtopny

Velké kotle Vitomax mají na základě své konstrukce a vybavení nejlepší předpoklady pro splnění individuálních požadavků průmyslu a obchodu. Mnohé inovační, konstrukční detaily provedení kotlů Vitomax, dlouholeté zkušenosti s výrobou velkých kotlů a důsledný další vývoj zabezpečují požadovanou kvalitu. Zajišťují velkou spolehlivost provozu při dlouhé době užívání. Odborníci na stavbu tepelných zařízení a techniku velkých kotlů vypracují na základě Vašich potřeb a projektu ekonomické a perspektivní řešení přesně na míru. Realizace projektu přihlíží k požadavkům, ale i bezpečnostním předpisům u veškerých dílů vybavení: od zásobování palivem po komín - se všemi potřebnými infrastrukturami.

 

Kompletní nabídka Viessmann zahrnuje nízkoteplotní a kondenzační kotle, nízkotlaké a vysokotlaké horkovodní kotle do 19500 kW, ale i nízkotlaké a vysokotlaké vyvíječe páry do 25 t/h. Třítahová konstrukce s nízkým zatížením spalovacího prostoru, vodou chlazené vratné komory a zavedení hořáků bez vyzdívek zajišťují spalování oleje a plynu s nízkým obsahem škodlivin a to pomocí známých moderních systémů hořáků, které jsou dostupné na trhu. Zvolená konstrukce zaručuje vždy nejvyšší účinnost. Technika velkých kotlů Viessmann znamená dokonale sladěnou systémovou techniku jako

https://www.traditionrolex.com/33Jihoinstal s.r.o., Dunajovická 94, 379 01 Třeboň - Břilice
HOŠNA Pavel +420 603 163 888, HOŠNA Jakub +420 734 440 830

Copyright © 2010 - 2024 Jihoinstal s.r.o. | Voda - Plyn - Topení | www.jihoinstal.cz